MASZ PYTANIA?
  • kontakt@trustech.pl
  • ZADZWOŃ: 606-278-958
automatyka przemysłowa Masz problem z maszyną lub linią produkcyjną? Produkcja stoi gdyż nie masz fachowca, który by naprawił wadliwy element? Teraz już masz!! Pozwól, aby nasze doświadczenie w zakresie rozwiązań automatyki Siemens pomogło Twojej firmie zautomatyzować procesy produkcyjne. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od identyfikacji problemu i możliwości przez projekt do pełnego wdrożenia i uruchomienia. Zaufaj nam i przekonaj się jak przyjemna jest współpraca z naszą firmą. oprogramowanie dedykowane Chcesz unowocześnić procesy biznesowe w swojej firmie? Masz dosyć wykonywania powtarzalnych czynności, które posiadając odpowiednią aplikację mógłbyś wykonać szybciej? Zgłoś się do nas. Poświęcimy Ci czas i podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, abyśmy mogli wspólnie znaleźć rozwiązanie Twoich problemów lub przyspieszyć i zautomatyzować Twoją pracę. Specjalizujemy się w wykonywaniu autorskiego oprogramowania dla systemów Windows i Android, oraz integracją istniejących systemów innych dostawców. Naszym celem jest dostarczyć Ci rozwiązanie, które przyczyni się do Twojego sukcesu! aplikacje dla urządzeń mobilnych Jeśli cały czas jesteś w ruchu nie musisz rezygnować z narzędzi niezbędnych w Twojej pracy. Aplikacje zbudowane w oparciu o platformę Android lub Windows pozwolą zarządzać Ci firmą z dowolnego miejsca dzięki wykorzystaniu telefonu lub tabletu. Szybkość działania oraz brak konieczności stałego połączenia z Internetem pozwolą zminimalizować koszty przy jednoczesnym zwiększeniu zysków. Jeśli potrzebujesz oprogramowania, które będziesz mógł mieć zawsze przy sobie skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy Twoje potrzeby oraz zaproponujemy, wykonamy i wdrożymy rozwiązanie, które zapewni Ci sukces. oprogramowanie WWW Strona wizytówka lub duży portal internetowy - Ty wiesz czego potrzebujesz, My wiemy jak to wykonać. Dostarczane przez nas rozwiązania są budowane zawsze ściśle według wymagań klienta, aby w 100% spełniać jego wymagania. Nie ograniczmy się do jednej technologii, gdyż to Ty decydujesz jak ma działać i wyglądać Twoja strona. My wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i pasję dostarczymy dokładnie to czego oczekujesz. Jeśli potrzebujesz kompleksowe rozwiązanie obejmujące również utrzymanie strony WWW w sieci chętnie zajmiemy się tym za Ciebie, abyś mógł skupić się na swoim biznesie. elektronika użytkowa Wykonujesz wielokrotnie te same czynności, które sprawiają, że czujesz się jak robot? Stop! Od tego są właśnie roboty! Zgodnie z Twoimi wymaganiami możemy wykonać układ elektroniczny lub zestaw urządzeń, które pozwolą Tobie i Twoim pracownikom wykonywać czynności przeznaczone dla ludzi. Nie tylko w firmie, ale i w domu możesz zapewnić sobie pomoc niewidzialnych pomocników, którzy będą pracować cały czas dla Ciebie. Zwykłymi nudnymi sprawami niech zajmą się automaty, które się nie mylą i nie męczą, a dodatkowo na końcu przepracowanego miesiąca nie oczekują pensji.

Oprogramowanie dedykowane


Aplikacje okienkowe dla systemu Windows

Oprogramowanie tworzymy w oparciu o technologie firmy Microsoft. Dzięki długoletniemu doświadczeniu komercyjnemu dostarczamy sprawdzone i pewne rozwiązania. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i dostarczamy rozwiązanie w 100% spełniające wymagania Klienta. Stosujemy nowoczesny proces budowy oprogramowania przy aktywnym udziale odbiorcy.

Klient oprócz gotowego oprogramowania otrzymuje darmowe wdrożenie i przeszkolenie personelu. Ponadto zapewniamy powdrożeniowy nadzór techniczny i wsparcie.

Nasi specjaliści nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zdobywając nową wiedzę i umiejętności. Możemy pochwalić się certyfikatami firmy Microsoft.

Rozwiązania dla urządzeń mobilnych

Nasza firma dostarcza aplikacje przeznaczone na przenośnie urządzenia komputerowe oraz smartphone’y. Docelowymi platformami dla rozwiązań są systemy Android, Windows Phone oraz Windows Mobile.

Automatyka przemysłowa


Specjalizujemy się w informatyzacji procesów przemysłowych oraz naprawie i tworzeniu układów automatyzacji produkcji. Rozwiązania opieramy o sprawdzone sterowniki przemysłowe i peryferia firmy Siemens. Posiadamy doświadczenie zarówno komercyjne jak i teoretyczne, które zdobywaliśmy kierując kołem naukowym na Politechnice Koszalińskiej.

Systemy i portale internetowe


Dla naszego zespołu opracowanie zaawansowanego systemu nie stanowi problemu. Braliśmy udział w tworzeniu wielu rozproszonych systemów informatycznych. Z reguły nie realizujemy prostych stron internetowych, ale jeżeli zachodzi taka potrzeba również podejmujemy się takich usług. Technologią, w której wykonujemy prace jest Microsoft ASP.NET. Dużą wagę przykładamy do jakości wykonania naszych projektów oraz ich funkcjonalności.

Elektronika użytkowa


Oferujemy Państwu usługi projektowania oraz wykonania zaawansowanych układów elektroniki użytkowej. Proces realizacji takiego układu dzielimy na etapy:

  • identyfikacji wymagań stawianych układowi,
  • projektowanie obwodu elektronicznego,
  • wykonanie płytki drukowanej,
  • montaż elementów elektronicznych,
  • uruchomienie i wdrożenie docelowe układu.

Układy elektroniczne mogą zostać zintegrowane z innymi rozwiązaniami dostarczanymi przez firmę Trust Tech System tworząc zaawansowany technologicznie system. Posiadamy doświadczenie zarówno komercyjne jak i teoretyczne, które zdobywaliśmy kierując kołem naukowym na Politechnice Koszalińskiej.

Jesteśmy inżynierami, technikami… Nie chcemy tworzyć rozległych tekstów przedstawiających to czym się zajmujemy.
Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu drogą elektroniczną bądź telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości.